កិច្ចប្រជុំពិនិត្យលើកទី២ របស់គណៈកម្មការរួមសម្របសម្រួលគម្រោងរបស់អន្តរក្រសួងលើដំណើរការនៃការអនុវត្តគម្រោងធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងប្រព័ន្ធភស្ដុភារកម្មក្នុងប្រទេសកម្ពុជា (ជំហានទី២)
១៤ ធ្នូ ២០២២
រាជធានីភ្នំពេញ ទីស្ដីការក្រសួង៖ ថ្ងៃពុធ ៦រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស.២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៤ ខែធ្នូ ឆ្នាំ ២០២២ លោកជំទាវ កុយ សុដានី រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន ទទួលបន្ទុកជាប្រធានគណៈកម្មការគ្រប់គ្រងគម្រោងធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងប្រព័ន្ធភស្ដុភារកម្មនៃប្រទេសកម្ពុជា ជំហានទី២ (PMU) និងលោកស្រី MIYAHARA Ai តំណាងជាន់ខ្ពស់នៃទីភ្នាក់ងារសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិជប៉ុន (JICA)ប្រចាំកម្ពុជា បានអញ្ជើញជាសហប្រធានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិនិត្យលើកទី២ របស់គណៈកម្មការរួមសម្របសម្រួលគម្រោងរបស់អន្តរក្រសួង ដើម្បីពិនិត្យ និងពិភាក្សាលើដំណើរការនៃការអនុវត្តគម្រោងធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវប្រព័ន្ធភស្ដុភារកម្មនៃប្រទេសកម្ពុជា ជំហានទី២ (PMU)។

2nd Joint Coordinating Committee Meeting of Project for Improving the Logistics System of Cambodia (Phase 2)
14 December 2022
Phnom Penh, MPWT: Wednesday, 14 December, 2022, Her Excellency Koy Sodany, Secretary of State of the Ministry of Public Works and Transport, Project Director of the Project Management Unit of Cambodia Logistics Improvement Project Phase II and Ms. MIYAHARA Ai, Senior Representative of the Japan International Cooperation Agency (JICA) in Cambodia, co-chaired the second meeting of the Joint Coordinating Committee of the project to review and discuss the implementation process of the Cambodia Logistics System Improvement Project Phase II.